Mateřská škola Kluky
Mateřská škola Kluky Mateřská škola Kluky

Novinky

Informace pro rodiče o režimu návratu ze zahraničí

Na základě pokynu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy (v návaznosti na ochranné opatření Ministerstva zdravotnictví, které vešlo v platnost 9.7.2021) upozorňuji:

V případě dětí do 6 let věku v  MŠ s výjimkou dětí přeshraničních pracovníků a studentů, kteří za účelem výkonu práce nebo vzdělávání pravidelně alespoň jednou týdně oprávněně překračují státní hranici s Českou republikou do nebo ze sousedního státu a pro cesty do nebo ze sousedního státu za účelem výkonu práva péče o nezletilé dítě nebo styku s ním anebo za účelem návštěvy manžela nebo registrovaného partnera , který je v sousedním státě zaměstnán nebo tam studuje, nesmí MŠ umožnit osobní přítomnost dětí, které se vrátily ze země s velmi vysokým rizikem nákazy, po dobu 7 dní od vstupu na území České republiky, resp.po dobu 10 dní, jde-li o návrat ze zemí s extrémním rizikem nákazy. Čili pokud se děti ve věku do 6 let vrátí ze země s velmi vysokým rizikem nákazy, resp. s extrémním rizikem nákazy, nejsou povinny prokázat se negativním testem, ale jsou automaticky povinny zůstat v samoizolaci po dobu 7 dnů, resp. 10 dnů, od vstupu do ČR. I kdyby se podrobily testu a výsledek byl negativní, není možné takto prolomit povinnost samoizolace. Pro děti, které dovršily 6 let věku platí stejná pravidla, jako pro všechny osoby vracející se ze zahraničí.

Mgr. H. Baková   

                                                                   
Třídní schůzka

Zveme Vás na tradiční úvodní schůzku rodičů a školy, která se koná dne 2. 9. 2021 od 16.00 hodin. Prosíme o účast bez dětí - děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás!

Kolektiv MŠ.

O škole

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25
1
26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.
Volně ke stažení:

Aktuální počasí

dnes, neděle 22. 5. 2022
polojasno 19 °C 9 °C
pondělí 23. 5. zataženo 22/8 °C
úterý 24. 5. déšť 22/14 °C
středa 25. 5. déšť 21/13 °C

Svátek

Svátek má Emil

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 1
DNES: 45
TÝDEN: 471
CELKEM: 71003

Mateřská škola Kluky

Naše mateřská škola je jednotřídní školička rodinného typu. Je v provozu od září 1978, v historické budově bývalé základní školy. Jejím zřizovatelem je Obecní úřad Kluky a výhodou je, že sídlí v téže budově v prvním patře.

Pracujeme podle Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání, nabízíme kvalitní standardní péči o všechny děti naší školy. Naší prioritou je podpora fyzického a duševního zdraví dětí vyváženým střídáním smysluplných her a aktivit , které jsou nevyhnutelným předpokladem pro osobnostní dozrávání a kognitivní rozvoj.